Nabídka

Vizovické vrchy – rekreační středisko Vizovice

Středisko leží v malebné lesnaté krajině Vizovických vrchů. Děti zde mohou využívat bazén, nově vybudovaný areál s několika hřišti, minigolf, stolní tenis. Ubytování hotelového typu je v pokojích budovy a v chatách. Každá chata má vlastní sociální zařízení a koupelnu. Stravování 5 x denně, celodenní pitný režim. Snídaně formou rautu.

Informace

Beskydy - rekreační středisko Horní Bečva

Ubytovací zařízení hotelového typu leží v oblasti Horní Bečvy nedaleko od Rožnova pod Radhoštěm v pěkné,lesnaté, ekologicky čisté oblasti Valašska Ubytování je v pokojích budovy. Většina pokojů má vlastní sociální zařízení a koupelnu. Děti zde mají k dispozici bazén, hřiště, venkovní posezení s táborákem, společenské místnosti a klubovny, stolní tenis. Stravování 5 x denně, celodenní pitný režim. Snídaně formou rautu.

Informace

Bílé Karpaty - hotelové zařízení

Ubytování v hotelu v pěkném, čistém, lesnatém prostředí v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat u Valašských Klobouk. V každém pokoji je sociální zařízení a koupelna. V hotelu je vnitřní a venkovní bazén, klubovny, společenské místnosti, tělocvična a stolní tenis. V místě je hřiště, prostor na táborák, venkovní posezení. Stravování 5 x denně, celodenní pitný režim. Snídaně formou rautu.

Informace